ESNC Sp., z o.o. - Zamieść Ogłoszenie firmy bądź prywatnie Fachowcy360

ESNC Sp., z o.o.

(1)

Ogłoszenia Informatyka

  Adres

Hoża 86/319
00-682 Warszawa
woj. Mazowieckie ( Warszawa )

  Godziny Pracy

  • Poniedziałek: 08-16
  • Wtorek: 08-16
  • Środa: 08-16
  • Czwartek: 08-16
  • Piątek: 08-16
  • Sobota: Nieczynne
  • Niedziela: Nieczynne

Opis

Oferujemy kompleksowe rozwiązania informatyczne dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów – małych i średnich przedsiębiorstw polskich oraz zagranicznych. Specjalizujemy się we wdrożeniach systemów klasy ERP. Zapewniamy pełną obsługę zarówno w trakcie wdrożenia, jak i po jego zakończeniu.
W oparciu o wieloletnie doświadczenie, na przestrzeni kolejnych wdrożeń udało nam się wypracować procedury oraz stworzyć nowoczesne oprogramowanie, które potrafi realnie wesprzeć pracę organizacji. Wdrażany przez nas justERP ma budowę modułową i jest wysoce skalowalny oraz elastyczny. Dzięki temu raz wdrożone, rozwija się wraz z przedsiębiorstwem.
W ESNC realizujemy także inne projekty webowe, jak choćby platformy handlowe B2B, czy sklepy internetowe zintegrowane z CRM, fakturowaniem, systemem obsługi gospodarki magazynowej, itp. Oferujemy również usługi doradztwa i analizy w zakresie optymalizacji procesów biznesowych. Rozpatrując możliwości rozwoju, poprawy lub zmiany mikroprocesów w konkretnym obszarze działalności organizacji, przemodelowujemy je uwzględniając czynniki wydajnościowe, jakościowe i ekonomiczne.

Opinie

Świetna firma! Wdrożenie przebiegło bardzo sprawnie i przede wszystkim w pełni profesjonalnie. System natomiast jest w pełni dedykowany, więc odpowiada potrzebom mojej firmy w 100%. Jestem z niego bardzo zadowolona. Polecam wszystkim usługi ESNC!

Anna 2017-10-02

Dodaj opinię

Aby dodać opinię musisz być zalogowany.